Vés al contingut

Nargesa bat el rècord de vendes 2023 a l'Índia


28 / jul. / 2023

Record de Ventas a la India

A Prada Nargesa, estem encantats de compartir el nostre rècord de vendes i volem expressar la nostra profunda gratitud a tots els nostres valuosos clients de l'Índia pel suport incondicional que ens han brindat.

Durant aquest emocionant període 2023, les màquines industrials Nargesa han arribat a nombroses localitats a Àsia del Sud, portant innovació i eficiència a cada racó. Cal dir que ens omple de gratitud saber que els nostres productes han superat les expectatives i han contribuït al creixement i èxit de tants negocis a l'Índia. Ens enorgulleix veure com les nostres solucions han facilitat i millorat les operacions diàries dels nostres clients d'al voltant del món. El nostre compromís de proporcionar productes de qualitat i un servei excepcional continuarà sent la nostra principal prioritat.

Creixement industrial i infraestructures a l'Índia

El sector de la metal·lúrgia a l'Índia està en una situació de creixement industrial i infraestructures. La indústria de la metal·lúrgia a l'Índia té un impacte significatiu en el producte intern brut amb un creixement del 7,2% del PIB l'any fiscal 2022-2023. És una indústria clau que proporciona ocupació a una gran quantitat de persones i exerceix un paper crucial en la fabricació i la construcció. L'Índia és un dels majors consumidors de metalls en el món degut a la seva creixent població, desenvolupo industrial i projectes d'infraestructura en expansió. A més, el país exporta diversos productes de metall, la qual cosa també contribueix a l'economia. La metal·lúrgia és essencial per al sector de la infraestructura i la construcció a l'Índia. El país ha estat invertint en projectes d'infraestructura massiva, com a carreteres, ponts, ferrocarrils i energia, la qual cosa crea una demanda constant de productes de metall. 

La indústria automotriu i electrònica a l'Índia també és un important consumidor de productes de metall. Amb el creixement de la classe mitjana i la urbanització, hi ha una major demanda d'automòbils i productes electrònics, la qual cosa impulsa la indústria de la metal·lúrgia. El govern de l'Índia ha estat implementant diverses polítiques i programes per a fomentar el creixement del sector manufacturer, inclosa la metal·lúrgia. Aquestes iniciatives inclouen la promoció de la fabricació nacional i la millora de l'entorn empresarial.

L'any 2023, Àsia del Sud es troba en un punt crucial del seu desenvolupament i evolució geopolítica. Aquesta regió diversa i vibrant alberga una sèrie de països amb cultures riques i economies en creixement. La regió també s'ha convertit en un important centre de fabricació i serveis, atraient inversions estrangeres i fomentant el comerç internacional.

Nargesa ha trobat un lloc en la vida dels clients de l'Índia en aquestes localitats: Hundli, Sidcul, Maharashtra, Indore, Gujarat, Chennai, Bhavnagar, Coimbatore, Thane, Kerala, A Narayanapura, Bangalore, Kondithope, Gandhinagar, Tàmil Nadu, Jasola, Hyderabad, Rajajinagar, Jaysingpur, Jalandhar, Palakkad, Bhimpore i Kolkata.

La nostra extensa gamma de models Nargesa ha estat enviada amb èxit al país, brindant solucions d'alta qualitat i tecnologia d'avantguarda per a diverses indústries. Ens enorgullim d'oferir una àmplia varietat de models de maquinària industrial per a atendre diferents sectors industrials. La nostra selecció inclou Corbadores de tubs i perfilsCorbadores de tub sense mandríPlegadores hidràuliquesCisalles hidràuliquesPremses Plegadores Horitzontals, Màquines de gravar en fred, Forns de forja / Fargues de propà, Centres de forjar puntes, Martinets per la forja, Torsionadores de forja, Entalladores o brotxadores, Encunyadores de panys I Punxonadores hidràuliques. 

Satisfacció del client com a prioritat

En Nargesa treballem per a brindar un servei excepcional, assegurant que cada màquina arribi a l'Índia amb la màxima cura i atenció. Amb un enfocament meticulós en el lliurament segur, la nostra missió és garantir que els nostres clients obtinguin les seves màquines en perfectes condicions i llistes per al seu ús. Descobreix com treballem incansablement per a aconseguir l'excel·lència en cada enviament a l'Índia.

1. Embalatge especialitzat per a protecció: Prada Nargesa té un compromís amb el lliurament segur, utilitzem embalatges especialitzats d'alta qualitat per a protegir les màquines durant el transport. El nostre equip s'encarrega d'empaquetar cada màquina de manera personalitzada, assegurant-se que estigui protegida contra cops, vibracions i qualsevol altre impacte potencial durant el viatge cap a l'Índia.

2. Transport de confiança i segur: Col·laborem amb reconegudes companyies de transport que tenen un historial comprovat de confiabilitat i seguretat en les seves operacions. El nostre equip de transport està familiaritzat amb els protocols i regulacions internacionals, la qual cosa garanteix que cada enviament compleixi amb els estàndards de qualitat més rigorosos en el procés d'arribada a l'Índia.

3. Monitoratge constant de l'enviament: Des del moment en què la màquina surt de les nostres instal·lacions fins a la seva arribada a l'Índia, realitzem un seguiment constant de l'enviament. Utilitzant tecnologia avançada de monitoratge, estem al corrent de la ubicació i l'estat de cada màquina durant tot el trajecte. Aquesta supervisió contínua ens permet prendre mesures preventives i correctives en cas de situacions inesperades.

4. Equip especialitzat en destí: Comptem amb un equip especialitzat a l'Índia que s'encarrega de coordinar i facilitar el lliurament al país de destinació. El nostre equip local està altament capacitat per a abordar qualsevol desafiament logístic o duaner, assegurant que el procés de desembarcament i lliurament es realitzi de manera fluida i eficient.

Gràcies als nostres benvolguts clients a l'Índia: El seu suport impulsa el nostre projecte

En aquesta ocasió especial, volem expressar el nostre més sincer agraïment a tots els nostres valuosos clients a l'Índia. El seu suport indestructible ha estat fonamental per a impulsar el nostre projecte cap a nous horitzons. La seva confiança en el nostre projecte ens omple d'alegria i ens motiva a donar el millor de nosaltres. La seva elecció de treballar amb nosaltres és un senyal que estem complint amb les seves expectatives i ens esforçarem contínuament per a superar-les. Cada client a l'Índia és un membre vital de la nostra comunitat empresarial. Apreciem l'oportunitat de construir relacions duradores amb vostès, i el nostre equip s'esforça per brindar un servei personalitzat que satisfaci les seves necessitats individuals. 

Alguns dels nostres clients, aquells que ofereixen servei a tercers amb la maquinària Nargesa dels seus tallers, han volgut formar part d'una xarxa en la nostra web Nargesa, que pretén connectar-los amb possibles futurs clients. D'aquesta manera, totes aquelles persones o empreses que necessitin peces que puguin ser fabricades amb la gamma de maquinària Nargesa, podran trobar-los en la seva zona per a poder satisfer les seves necessitats de producció contractant els seus serveis.

Continuarem esforçant-nos per oferir productes i serveis que superin les seves expectatives i contribueixin al seu èxit. Gràcies Índia!
Deixa'ns un comentari

El contingut d'aquest camp es manté privat i no es mostrarà públicament.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Darreres noticies

Què és la maquinaria industrial, quins tipus hi ha i per a què serveix

11/07/2024

Plegat de xapa industrial: Tipus i característiques

19/06/2024

Kachembo, distribuïdor Nargesa: Expo Manufactura 2024

24/01/2024

Subscriu-te a la nostra Newsletter

Uneix-te a la comunitat Nargesa i rep tota la informació del sector, vídeos demostratius, promocions en maquinària...Clients

Alguns dels nostres clients