Vés al contingut

Nargesa bat el rècord de vendes del 2023 a l'Índia


28 / jul. / 2023

Record de Ventas a la India

Impressionant rècord de vendes del 2023 a l'Índia!

 

A Prada Nargesa, estem encantats de compartir el nostre rècord de vendes i volem expressar la nostra profunda gratitud a tots els nostres valuosos clients de l'Índia pel suport incondicional que ens han brindat. Durant aquest emocionant període del 2023, les màquines industrials Nargesa han arribat a nombroses localitats a l'Àsia del Sud, portant innovació i eficiència a cada racó. Cal dir que ens omple de gratitud saber que els nostres productes han superat les expectatives i han contribuït al creixement i èxit de tants negocis a l'Índia. Ens enorgulleix veure com les nostres solucions han facilitat i millorat les operacions diàries dels nostres clients d'arreu del món. El nostre compromís de proporcionar productes de qualitat i un servei excepcional seguirà sent la nostra principal prioritat.

 

El sector de la metal·lúrgia a l'Índia es troba en una situació de creixement industrial i infraestructures. La indústria metal·lúrgica a l'Índia té un impacte significatiu en el producte intern brut amb un creixement del 7,2 % del PIB en l'any fiscal 2022-2023. És una indústria clau que proporciona ocupació a una gran quantitat de persones i té un paper crucial en la fabricació i la construcció. L'Índia és un dels majors consumidors de metalls al món a causa del seu creixent població, desenvolupament industrial i projectes d'infraestructura en expansió. A més, el país exporta diversos productes de metall, la qual cosa també contribueix a l'economia. La metal·lúrgia és essencial per al sector de la infraestructura i la construcció a l'Índia. El país ha estat invertint en projectes d'infraestructura massius, com ara carreteres, ponts, ferrocarrils i energia, la qual cosa crea una demanda constant de productes de metall. La indústria automobilística i electrònica a l'Índia també és un important consumidor de productes de metall. Amb el creixement de la classe mitjana i l'urbanització, hi ha una major demanda d'automòbils i productes electrònics, la qual cosa impulsa la indústria de la metal·lúrgia. El govern de l'Índia ha estat implementant diverses polítiques i programes per fomentar el creixement del sector manufacturera, inclosa la metal·lúrgia. Aquestes iniciatives inclouen la promoció de la fabricació nacional i la millora de l'entorn empresarial.

 

Nargesa ha trobat un lloc a la vida dels clients de l'Índia en aquestes localitats:

 

Hundli, Sidcul, Maharashtra, Indore, Gujarat, Chennai, Bhavnagar, Coimbatore, Thane, Kerala, A-Narayanapura, Bangalore, Kondithope, Gandhinagar, Tamil Nadu, Jasola, Hyderabad, Rajajinagar, Jaysingpur, Jalandhar, Palakkad, Bhimpore i Kolkata

 

A Prada Nargesa, ens sentim sincerament agraïts amb tots aquells clients que han recolzat amb entusiasme el nostre projecte i han dipositat la seva confiança en la nostra maquinària industrial. Ens omple de satisfacció saber que les nostres solucions han estat d'una gran utilitat en les seves operacions diàries. La nostra esperança és que l'èxit continuï acompanyant-los en cada pas que donin. Estem compromesos a seguir oferint-los productes i serveis de la més alta qualitat per satisfer les seves necessitats i superar les seves expectatives. Esperem continuar sent part del creixement i desenvolupament de més empreses i marcar una diferència positiva en la indústria. En l'any 2023, l'Àsia del Sud es troba en un punt crucial del seu desenvolupament i evolució geopolítica. Aquesta regió diversa i vibrant alberga una sèrie de països amb cultures riques i economies en creixement. La regió també s'ha convertit en un important centre de fabricació i serveis, atreient inversions estrangeres i fomentant el comerç internacional.

 

La nostra extensa gamma de models Nargesa ha estat enviada amb èxit al país, oferint solucions de alta qualitat i tecnologia de vanguardia per a diverses indústries. Ens enorgulleix oferir una àmplia varietat de models de maquinària industrial per atendre a diferents sectors industrials. La nostra selecció inclou: Corbadores de tubs i perfilsCorbadores de tub sense mandríMàquines de gravar en fredPlegadores hidràuliquesForns de forja / Fargues de propàCentres de forjar puntesMartinets per la forjaTorsionadores de forjaCisalles hidràuliquesPremses Plegadores HoritzontalsEntalladores o brotxadoresEncunyadores de panys I Punxonadores hidràuliques

 

Satisfacció del client com a prioritat

 

A Nargesa treballem per oferir un servei excepcional, assegurant-nos que cada màquina arribi a l'Índia amb el màxim cuidat i atenció. Amb un enfocament meticulós en l'entrega segura, la nostra missió és garantir que els nostres clients rebin les seves màquines en perfectes condicions i preparades per al seu ús. Descobreix com treballem incansablement per aconseguir l'excel·lència en cada enviament a l'Índia.

 

1. Embalatge especialitzat per a protecció: Prada Nargesa té un compromís amb l'entrega segura, utilitzem embalatges especialitzats d'alta qualitat per protegir les màquines durant el transport. El nostre equip s'encarrega d'empaquetar cada màquina de manera personalitzada, assegurant-se que estigui protegida contra cops, vibracions i qualsevol altre impacte potencial durant el viatge cap a l'Índia.

 

2. Transport fiable i segur: Col·laborem amb reconegudes companyies de transport que tenen un historial comprovat de fiabilitat i seguretat en les seves operacions. El nostre equip de transport està familiaritzat amb els protocols i regulacions internacionals, la qual cosa garanteix que cada enviament compleixi amb els estàndards de qualitat més rigorosos en el procés d'arribada a l'Índia.

 

3. Monitoratge constant de l'enviament: Des del moment en què la màquina surt de les nostres instal·lacions fins a la seva arribada a l'Índia, realitzem un seguiment constant de l'enviament. Utilitzant tecnologia avançada de monitoratge, estem al corrent de la ubicació i l'estat de cada màquina durant tot el trajecte. Aquesta supervisió contínua ens permet prendre mesures preventives i correctives en cas de situacions inesperades.

 

4. Equip especialitzat al destí: Comptem amb un equip especialitzat a l'Índia que s'encarrega de coordinar i facilitar l'entrega al país de destinació. El nostre equip local està altament capacitada per abordar qualsevol desafiament logístic o duaner, assegurant que el procés de desembarcament i entrega es realitzi de manera fluïda i eficient.

 

Gràcies als nostres apreciats clients a l'Índia: El vostre suport impulsa el nostre projecte

 

En aquesta ocasió especial, volem expressar el nostre més sincer agraïment a tots els nostres valuosos clients a l'Índia. El vostre suport inqüestionable ha estat fonamental per impulsar el nostre projecte cap a nous horitzons. La vostra confiança en el nostre projecte ens omple d'alegria i ens motiva a donar el millor de nosaltres. La vostra elecció de treballar amb nosaltres és una senyal que estem complint amb les vostres expectatives i ens esforçarem contínuament per superar-les. Cada client a l'Índia és un membre vital de la nostra comunitat empresarial. Aprecien la oportunitat de construir relacions duradores amb vosaltres, i el nostre equip esforça per brindar un servei personalitzat que satisfaci les vostres necessitats individuals. Cada vegada que un client a l'Índia es uneix al nostre projecte, ens acostem un pas més a la nostra visió compartida. El vostre suport ens ajuda a reforçar la nostra posició al mercat i ens dóna l'impuls necessari per complir els nostres objectius a llarg termini. El suport dels nostres clients a l'Índia és un recordatori constant del nostre compromís de mantenir l'excel·lència en tot el que fem.

 

Alguns dels nostres clients, aquells que ofereixen servei a tercers amb la maquinària Nargesa dels seus tallers, han volgut formar part d'una xarxa a la nostra web Nargesa, que pretén connectar-los amb possibles futurs clients. D'aquesta manera, totes aquelles persones o empreses que necessitin peces que puguin ser fabricades amb la gamma de maquinària Nargesa, podran trobar-los a la seva zona per poder satisfer les seves necessitats de producció contractant els seus serveis. Si els nous clients d'Índia també volen participar, poden enviar un correu electrònic a [email protected], incloent les següents dades i els inclorem a la nostra web. Volem animar a tots aquells que encara no han participat en aquesta gran xarxa comercial, només amb indicar aquestes dades tenim suficient informació: Nom de l'empresa, CIF, Ciutat, País i Màquina o Màquines.
 

Seguirem esforçant-nos per oferir productes i serveis que superin les vostres expectatives i contribueixin al vostre èxit. Gràcies Índia!
Deixa'ns un comentari

El contingut d'aquest camp es manté privat i no es mostrarà públicament.

Darreres noticies

Shoretec S.L. es dirigeix cap al següent nivell amb la Plegadora Hidràulica MP3003CNC.
26/09/2023
La companyia COMERCIALIZADORA AEROMAQUINADOS estarà a Barranquilla, Colòmbia!
13/09/2023
La Generalitat de Catalunya ens subvenciona amb el Cupó Internacional eTrade
06/09/2023

Subscriu-te a la nostra Newsletter

Uneix-te a la comunitat Nargesa i rep tota la informació del sector, vídeos demostratius, promocions en maquinària...Clients

Alguns dels nostres clients